Strasznie polecamy
Nigdy nie pracuj w niedzielę
Dodane przez: muru00, 23.01.2013, 11:26
Działo się to na wsi. Pewien mężczyzna o imieniu Jan wybrał się w pole. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie była to niedziela. Jak wiadomo chłop ze wsi musi się jakoś utrzymać. Szedł do pola spokojnie wziął widły, łopatę i kosę.
Zaczął ścinać uschnięte maliny które w ogóle nie były potrzebne gdyż zajmowały miejsce które by się przydało. Górę ściął a resztę wykopał. Suche patyki podpalił a że miał jeszcze suchą trawę to dorzucił ją do ognia. W tym momencie w dymie ukazała mu się twarz diabła. Odrzucił szybko widły. Diabeł wychodząc z ognia zabrał je i zaczął gonić wieśniaka. Ten (wieśniak) w ostatniej chwili zdołał wyciągnąć krzyżyk i odstraszyć szatana. Szatan uciekł do ognia i zniknął w płomieniach. Nazajutrz w poniedziałek mężczyzna znowu wybrał się w pole. Sytuacja się powtórzyła lecz tym razem facet upadł. Diabeł odebrał mu krzyżyk wrzucił do ognia i spalił. Następnie wziął kosę i pociął mężczyzna na kilka części, widłami wrzucił w ogień i spalił. Kości zakopał motyką. Kości zostały odnalezione w Listopadzie 2001 roku. Sprawa śmierci została do tej pory niewyjaśniona.

Zapewne zapytasz się skąd ja to wiem skoro sprawa jest niewyjaśniona?
Powiem Ci tyle strzeż się zanim będzie za późno :__:
Pytania? Sugestie? Komentarze do pracy autora?
Zobacz też:
Autor: ecrowe
Tłumaczenie: CierpnacaSkora AKA RivetTheEmperor

Z matematycznej perspektywy jest taka sama jak różnica między jeden a dwa, ale z filozoficznego punktu widzenia jest o wiele większa. Palacz, który rzuca swój nałóg zna tę różnicę.

Siła woli, którą włada, gdy udało mu się nie zapalić przez połowę dnia jest mała, ale gdy ten...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.