Strasznie polecamy
Dodane przez: szymonmilionpięćset, 23.06.2017, 22:14
Dodane przez: darkwolf, 23.06.2017, 21:29
Czytane z :
http://straszne-historie.pl/story/14585-Smierc-Tytusa
Dodane przez: xdandyy, 23.06.2017, 10:27
Muszę unieść kosę.
Muszę zadać cios.
Muszę zabrać życie.
Muszę ściąć kłos.
Ale nie chcę.

Myślałby kto że śmierć ma łatwe zadanie ? Otóż nie, ma w sobie ziarno człowieczeństwa, ale nie może nikogo poznać, bo musiała by go zabić. Dodatkowo ci utrudniający nieuniknioną sprawę zadają śmierci dodatkowy ból. Chciałbym być zwykłym człowiekiem, klasycznym, ale...
Czytaj dalej
Dodane przez: szymonmilionpięćset, 22.06.2017, 22:16
Zapraszam do przesłuchania mojej pasty o tajemniczym pliku, polecam też inne pasty na kanale
Dodane przez: zoleander, 22.06.2017, 19:50
To był dziwny ślub.
Panna młoda w sukni, znacznie przewyższającej objętością ją samą. Koloru gołębich piór i pan młody, w tak samo dobranym kolorystycznie garniturze oraz nie pasującym do ubioru cylindrze. Niby nic a jednak szczudła, na których posuwali się niepewnie, dodawały im upiorności.
Zastanawiało mnie jak będzie wyglądała cała ceremonia jednak...
Czytaj dalej
Dodane przez: bloody hatter, 22.06.2017, 13:51
Emily była małą , 5-letnią dziewczynką o złotych oczkach i kasztanowych włosach . Jej rodzice pracowali w bardzo poważanej firmie i co drugą sobotę miesiąca wyjeżdżali na konferencje.W takich sytuacjach do dziewczynki przychodziła opiekunka , Mary .Dzisiaj mała dziewczynka była szczególnie smutna i przerażona , ponieważ niedawno zmarło jej 5...
Czytaj dalej
Dodane przez: mrs. raven, 21.06.2017, 14:24
- Wyłącz to w końcu – jęknąłem, gdy po raz szósty z głośników popłynęła piosenka The Trooper Iron Maiden. Lubiłem ten zespół, ale słuchanie na okrągło albumu Piece of Mind przez pięć godzin jazdy mogło doprowadzić do szewskiej pasji.
- Doceń w końcu dobrą muzykę, to wtedy pomyślę...
Czytaj dalej
Z archiwum Straszne-Historie.pl:
- Przedobrzyłeś - westchnął Naczelny - wiem, że napisanie tego tekstu zajęło ci prawie rok, ale trzeba kolejnego roku, by go zmęczyć. To jest zwyczajnie niestrawne. Jednak - zaakcentował to słowo - nie martw sie, jeszcze nic straconego. Mam propozycję.
- Ultimatum?
- Na miłość boską, wyluzuj, chłopie! Przecież wiesz, że nigdy...
Czytaj dalej
Następna strona
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.