Strasznie polecamy
Głupie sposoby na śmierć. Najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej absurdalne zgony, cz. 1.
Galeria 13 zdjęć. 22.01.2015, 20:05
Głupie sposoby na śmierć. Najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej absurdalne zgony, cz. 1. Przedstawiamy historie jedenastu ludzi, którzy odeszli z tego świata w sposób głupi, dziwny, absurdalny. Niektórzy z nich zostali nawet odznaczeni tzw. nagrodą Darwina - która przyznawana jest za najbardziej głupi sposób wyeliminowania swoich genów.
Zdjęcie 1 / 13
Komentarze
Zobacz też:
To wszystko zaczęło się całkiem niedawno, a konkretnie jakieś pół roku temu. Jakiś czas wcześniej napotkałem w intrenecie na różne miejskie legendy zwane CreepyPastami. Bardzo zainteresowałem się tą dziedziną, codziennie spędzałem dużo czasu na czytaniu i słuchaniu tych opowiadań. Lubiłem wszystkie, bez wyjątku, od tych krwawych rzezi, po te o...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.