Strasznie polecamy
Lekarze nie umieli wyjaśnić, jak zmarł mężczyzna. W jego kieszeni znaleziono kartkę. Były na niej dwa słowa po persku...
Galeria 11 zdjęć. 21.01.2015, 19:30
Lekarze nie umieli wyjaśnić, jak zmarł mężczyzna. W jego kieszeni znaleziono kartkę. Były na niej dwa słowa po persku... Mężczyzna miał orzechowe oczy, rudawe włosy, nieco posiwiałe na skroniach i starannie wypielęgnowane dłonie. Choć dzień był ciepły, był ubrany w brązowy pulower i szykowną dwurzędową kurtkę. Leżał na plaży w australijskiej Adelaide z niedopalonym papierosem przy policzku. Gdy go znaleziono, nie żył od kilku godzin. Policjanci, którzy przybyli zbadać ciało nie domyślali się jeszcze, że mają do czynienia z jedną z najbardziej frapujących zagadek kryminalnych w historii.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Prawie się spóźniłem. Podbiegłem do pociągu w momencie, kiedy konduktor już miał dmuchać w gwizdek.
- Przepraszam - zdążyłem wykrztusić - Korki.

Kiwnął głową i przesunął się, żebym mógł wejść do środka. Pierwszy dzień w pracy i już spóźnienie. Cudownie.

Kierownik składu dmuchnął w gwizdek i kiwnął ręką maszyniście. ...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.