Strasznie polecamy
Zrujnował sobie twarz modyfikacjami czy ją upiększył?
Galeria 14 zdjęć. 4.01.2015, 20:07
Zrujnował sobie twarz modyfikacjami czy ją upiększył? Emilio Gonzalez postanowił upiększyć swoją twarz. Poddał ją licznym modyfikacjom. Jak myślicie? Zrujnował sobie twarz czy teraz wygląda lepiej? Obrzydliwe, straszne? A może piękne? Zobaczcie jak jego oblicze zmieniało się krok po kroku.
Zdjęcie 1 / 14
Komentarze
Zobacz też:
Do miasta Punville przyjechał Doktor Russell zajmujący się leczeniem osób chorych psychicznie. Został wezwany z powodu narastającej liczby obłąkanych, przerażonych osób znajdowanych w… windach. Stwierdził, że pierwszy raz spotkał się z czymś takim w swojej karierze. Był dziwnie uradowany. To z pewnością dlatego, że owe przypadki mogą otworzyć przed nim...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.