Strasznie polecamy
9 legendarnych potworów związanych z Bożym Narodzeniem
Galeria 11 zdjęć. 24.12.2014, 01:35
9 legendarnych potworów związanych z Bożym Narodzeniem Zapraszamy na krótki przegląd Bożonarodzeniowych potworów, demonów i innych dziwactw, które służą do straszenia niegrzecznych dzieci. I choć w Polsce zwykle do tego celu wystarcza rózga, to w innych krajach bywają o wiele bardziej… brutalni? Sprawdźcie!
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
**Na wstępie chciałbym powiedzieć, że historia którą za chwilę przeczytacie wydarzyła się naprawdę w październiku 2013 roku, lecz nie została dotychczas rozwiązana. Znam osobę która to przeżyła osobiście.
Ps. będę pisał w pierwszej osobie (jako kobieta, która przeżyła tę historię, będzie mi po prostu łatwiej) Więc zacznijmy**

Mieszkam w Białogardzie,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.