Strasznie polecamy
Harmonogram apokalipsy. Jak skończy się świat?
Galeria 8 zdjęć. 18.12.2014, 21:08
Harmonogram apokalipsy. Jak skończy się świat? Czy świat się kiedyś skończy? Większość osób nie ma co do tego wątpliwości. Kiedy to się stanie? Tego nie wie nikt. Nie przeszkadza to jednak naukowcom, by już dziś snuć najróżniejsze domysły. Zaprezentowana niedawno grafika przedstawia różne, możliwe warianty. Eksperci nie mają wątpliwości co do tego, że większość z nich się zrealizuje, a ludzkość wcześniej czy później znajdzie się na skraju zagłady. Zapowiedzi naukowców obejmują perspektywę... 110 trylionów lat.
Zdjęcie 1 / 8
Komentarze
Zobacz też:
Stoję na środku nicości nie wiem gdzie jestem, nie wiem kim jestem, ale no po prostu jestem, stoję tu czuję,widzę,słyszę,dotykam. Jestem w nieznanym mi miejscu, nie wiem dokąd pójść, i nie mam z kim pójść.Czekam aż ktoś złapie mnie za rękę i poprowadzi do tych właściwych bram. Nikt mnie nie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.