Strasznie polecamy
Cztery nawiedzone przedmioty
Galeria 11 zdjęć. 14.12.2014, 20:21
Cztery nawiedzone przedmioty Z jakiegoś powodu nieprzyjazne duchy i demony nawiedzają najczęściej stare, posępne domiszcza, cmentarne krypty oraz niewinne dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak niektóre, nieco bardziej kreatywne istoty z zaświatów wybierają sobie ciekawsze obiekty. Oto historia kilku ciekawych "nawiedzeń".
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
~~Tama.~~

Widok kilkudziesięciu metrów w dół nie robił na nim wrażenia. Lekki wiatr, właściwie podmuch, trącał grzywkę opadającą na oczy. Smukła sylwetka, na której spoczywała flanelowa koszula w kratę wypuszczona na dopasowane do ciała dżinsy, była jedyną w okolicy. Szedł krawędzią, bawiąc się swoim poczuciem strachu. Strącenie równowagi groziłoby śmiercią, a...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.