Strasznie polecamy
10 najdziwniejszych monstrów świata
Galeria 12 zdjęć. 10.12.2014, 18:33
10 najdziwniejszych monstrów świata Prezentujemy 10 najdziwniejszych potworów, które udało się sfotografować w różnych rejonach świata. Czy odnalezione monstra są mutacjami jakiegoś znanego już gatunku albo przykładami zwierząt dotkniętych chorobą genetyczną? Nie wiadomo. Żaden ze specjalistów, którzy zetknęli się z fotografiami, nie potrafił w sposób jednoznaczny określić jaki gatunek reprezentują odnalezione stwory.
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Zaczęło się zupełnie niespodziewanie. Ludzie przechodzili obok starego cmentarza z obojętnością. Dzieci spieszyły się do szkoły, dorośli do pracy. Wszystko wydawało się być jak dawniej, jednak w powietrzu można było wyczuć jakąś ciężką atmosferę.
Jason w oddali usłyszał jakieś krzyki. Dochodziły z miejsca spoczynku wielu ludzkich ciał. Może to tylko jakieś...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.