Strasznie polecamy
10 najstraszniejszych epidemii w historii świata
Galeria 12 zdjęć. 8.11.2014, 09:54
10 najstraszniejszych epidemii w historii świata SARS, ptasia / świńska grypa, a teraz Ebola... ile to razy miała zgładzić nas jakaś straszliwa choroba? Media straszą, ale zazwyczaj nic z tego nie wynika. Nie zawsze jednak tak było! W historii ludzkość była wielokrotnie dziesiątkowana przez straszliwe zarazy. Przedstawiamy dziesięć najgorszych z nich.
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że całe życie Twoje może być snem? Pomyśl o tym przez chwilę. Wszyscy mówią, że nigdy nie pamięta się początku snu, co nie? A może pamiętasz początek swojego życia? Czy możesz opisać mi, co widziałeś w dniu, kiedy się urodziłeś? Tak jak się spodziewałem, nie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.