Strasznie polecamy
25 przebrań na Halloween z dawnych czasów, które powrócą w twoich koszmarach
Galeria 27 zdjęć. 29.10.2014, 18:50
25 przebrań na Halloween z dawnych czasów, które powrócą w twoich koszmarach Przedstawiamy galerię, w której znajdziecie 25 dawnych strojów na Halloween. Tak kiedyś obchodzono to święto. Jak na dzisiejsze standardy mogą się one wydawać dość przerażające. Sprawdźcie czy chcielibyście zobaczyć je na żywo!
Zdjęcie 1 / 27
Komentarze
Zobacz też:
Lubię być nagim. Nie rozumiem, dlaczego inni ludzie unikają nagości. Raz, kiedy pokazałem się publicznie, ludzie odwracali ode mnie wzrok, uciekali lub śmiali się myśląc, że to jakiś żart. Od tamtej pory nie pokazałem się już więcej nikomu "jak mnie Pan Bóg stworzył". Możecie nazwać mnie ekshibicjonistą czy zboczeńcem, ale...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.