Strasznie polecamy
Żeby to dostrzec, musisz się przyjrzeć
Galeria 17 zdjęć. 27.10.2014, 21:13
Żeby to dostrzec, musisz się przyjrzeć Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii skrywających w sobie sekrety, które odkryć można dopiero, kiedy przyjrzymy się bliżej. Czasami jest to element straszny, czasami zaskakujący. Czy zdołacie odkryć wszystkie tajemnice?
Zdjęcie 1 / 17
Komentarze
Zobacz też:
A więc tak. Tekst jest w całości przetłumaczony przeze mnie z pewnego artykułu znalezionego na google. Dla tych wszystkich, którzy chcieli by poznać bliżej historię rodziny Perronsów, oraz oryginalne korzenie powstania ich domu zapraszam do lektury. Do tekstu dorzucałem trochę swojego komentarza, wybaczcie za literówki i ewentualne błędy. Starałem się...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.