Strasznie polecamy
10 najstraszniejszych eksperymentów naukowych
Galeria 11 zdjęć. 15.10.2014, 20:36
10 najstraszniejszych eksperymentów naukowych Jednostka 731 – laboratorium diabła
uż podczas otwarcia ośrodka w Pingfang, Ishii mówił bez ogródek do czego ma służyć: “Misją od Boga każdego medyka jest blokowanie choroby i jej eliminacja, lecz zadanie, nad którym będziemy tu pracować jest całkowitą odwrotnością tej reguły”. Eksperymenty były dokonywane w sposób bestialski. Przeprowadzano wiwisekcje, sztucznie wywoływano choroby, truto więźniów fosgenem lub cyjankiem potasu, zakażano wąglikiem, symulowano rany wojenne, wywoływano celowe udary, zawały serca oraz dokonywano aborcji. Oprócz tego, na więźniach testowano nowe rodzaje broni takie jak granaty czy miotacze ognia. Każda śmierć była uważnie obserwowana i opisywana przez członków oddziału. W czerwcu i lipcu 1942 Japończycy rozpoczęli w prowincji Zhejiang rozsiewanie zarazków dżumy i cholery za pomocą zrzucania woreczków z zakażonymi pchłami i ziarnem. Ziarno zwabiło szczury, które następnie rozniosły insekty na ludzi.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Część pierwsza: http://straszne-historie.pl/story/11034-Wciaz-patrza

Budzę się z krzykiem.

Moje płuca nie nadążają tłoczyć tlenu, a ja wciąż zdzieram gardło, piszcząc na cały psychiatryk. Na moim czole pojawiają się pojedyncze krople potu i pływają po twarzy. Trzęsę się, nie mogąc zapanować nad własnym organizmem. Strach obraca zdrowy rozsądek w proch i zaciska swoje...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.