Strasznie polecamy
10 najstraszniejszych japońskich legend
Galeria 11 zdjęć. 7.10.2014, 13:20
10 najstraszniejszych japońskich legend Kushisake-onna

Kuchisake-onna (dosł. kobieta z rozciętymi ustami) jest uważana za ducha ofiary przemocy domowej, okaleczonej przez męża. Nosi maseczkę chirurgiczną. Wyskakuje zza rogu jak krakowski dresiarz i zaczepia ofiarę pytając: "Czy jestem piękna?". Jeśli usłyszy odpowiedź negatywną, odcina ofierze głowę wielkimi nożyczkami. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, ukazuje swoje rozcięte usta i pyta: "A teraz?". Gdy usłyszy odpowiedź "nie", rozetnie ofiarę na pół, a jeśli "tak" - zrobi jej uśmiech od ucha do ucha.

Specjaliści radzą odpowiedzieć "Normalnie" lub "przeciętnie". Wtedy upiór wpadnie w zadumę, a my będziemy mieć czas na ucieczkę.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Wszyscy spali. Zdawało by się, iż sama noc oddała się w objęcia Morfeusza. Wtulona w kołderkę z najprawdziwszego gęsiego pierza powoli zaczynała czuć narastający chłód w pokoju. Stan niepokoju nasilał się z każdą chwilką odkąd to mamusia powiedziała „dobranoc”, pocałowała ją w czółko i wyszła z pokoju gasząc przy tym...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.