Strasznie polecamy
Kryptozoologia - 10 najciekawszych stworzeń
Galeria 12 zdjęć. 2.10.2014, 22:20
Kryptozoologia - 10 najciekawszych stworzeń Czy wiecie czym jest kryptozoologia i jakie są najciekawsze przypadki przez nią badane? Zobaczcie co dla Was mamy! Autorem galerii jest Karol Kondracki.

"Czy zdarzyło się Wam widzieć jakieś nietypowe zwierzęta? Wierzycie w coś takiego jak chupacabra, czy Wielka Stopa? Ja osobiście kiedyś widziałem jakieś dziwne zwierze i od tamtej pory się tym interesuję. Jedne historie są dość ciekawe i wiarygodne, inne mniej, ale wszystkie mnie fascynują. Poniżej macie kilka ciekawych przykładów legendarnych istot. Zapraszam do lektury."
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Powiadają, że małe dzieci nie powinny spoglądać w lustro, bo mogą zobaczyć tam zobaczyć Złego.

To prawda.

+

Kiedy ktoś telefonuje o czwartej nad ranem, nigdy nie ma do przekazania dobrych wieści. Nie inaczej było, kiedy na stołku, koło sofy, na której spał czterdziestoletni mężczyzna, zaczął wibrować smartfon, by po chwili dodać, do...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.