Strasznie polecamy
Horror na paznokciach
Galeria 21 zdjęć. 11.09.2014, 16:42
Horror na paznokciach Dzisiaj coś może nie tyle strasznego, co na pewno inspirującego! Zobaczcie galerię przedstawiającą niezwykle kreatywnie pomalowane paznokcie - te małe dzieła sztuki inspirowane są horrorami. Czy potraficie rozpoznać wszystkie filmy, które zobrazowano na paznokciach? I przede wszystkim - czy podoba wam się coś takiego?

PS Z paznokciami takimi jak na zdjęciu nr 14 da się w ogóle żyć? :O
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Nigdy nie wierzyłem w duchy, a przyjaźniłem się z fanem horrorów. Marcus był serio opętany! Stale czytał jakieś przerażające opowiadania, szukał opuszczonych domów w okolicy i zostawał tam na noc, bawił się w wywoływanie duchów itp. Ja tylko się z tego śmiałem. Marcus na mnie narzekał. Mówił, że jestem ciotą,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.