Strasznie polecamy
20 najdziwniejszych i najstraszniejszych miejsc w Google Street View
Galeria 21 zdjęć. 10.09.2014, 17:13
20 najdziwniejszych i najstraszniejszych miejsc w Google Street View Google Street View to świetne narzędzie. Pozwala zwiedzać odległe miasta bez odchodzenia od komputera. Można jednak znaleźć tam też rzeczy niezwykłe, dziwne i przerażające. Pokażemy Wam aż 20 takich miejsc!

Na pierwszym zdjęciu widać miasto New Baltimore - wszystkie zdjęcia z tego miejsca wyglądają jak z horroru albo z narkotycznej wizji. Są one całe rozmazane, "rozpływające się" i mające dziwne kolory. Prawdopodobnie to tylko błąd strony, ale nieźle wpływa na wyobraźnie! Możecie sprawdzić sami pod tym linkiem.
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Lada dzień nasza mała wypowie swoje pierwsze słowa!
Moja i żona i ja żartobliwie obstawiamy zakłady o to, co powie najpierw - "tata" czy "mama". Nie raz słyszałem, jak nuci w kółko podczas karmienia: "Kto jest dziewczynką mamusi? Kogo mamusia kocha najbardziej?". Czasami nawet nie stara się robić tego subtelnie: "Mama!...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.