Strasznie polecamy
Najlepsze horrory krótkometrażowe
Galeria 19 zdjęć. 31.08.2014, 18:53
Najlepsze horrory krótkometrażowe Żaden z nich nie trwa dłużej niż 10 minut, ale potrafią przestraszyć lepiej niż niejeden kinowy, pełnometrażowy film grozy. Jeśli obejrzysz je wszystkie - dziś w nocy prawdopodobnie będziesz zasypiać przy zapalonym świetle! Pomysłowe i klimatyczne! Zapraszamy na sens! Horror wcale nie musi trwać długo!
Zdjęcie 1 / 19
Komentarze
Zobacz też:
Mam historię, którą chciałbym opowiedzieć tu, na /x/. To długa historia, więc do frajerów piszących TL;DR (too long; didn’t read – przyp. tłumacza) – to nie historia dla was, więc spier***.

Widzicie, jestem prostym studentem mieszkającym w pokoju samotnie. Byłem bardzo podjarany wypuszczeniem gry HeartGold/SoulSilver w USA. Celowo odciąłem się od...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.