Strasznie polecamy
19 niesamowitych opuszczonych budynków (a nawet całych miast!)
Galeria 27 zdjęć. 23.08.2014, 11:58
19 niesamowitych opuszczonych budynków (a nawet całych miast!) Dzisiaj zabieramy Was na wycieczkę do zapomnianych i opuszczonych miejsc. Zwiedzimy niesamowite budowle, konstrukcje, a nawet... całe wyludnione miasta! Ruszamy! Koniecznie dajcie znać, które miejsce chcielibyście zwiedzić!

1. Hotel De Salto, Kolumbia.

Na pierwszym zdjęciu widzimy kolumbijski Hotel De Salto. Został on otwarty w 1928 roku, w pobliżu wodospadu Tequendema. Jednak kiedy zainteresowanie turystów wodospadem wygasło, na początku lat 90 został on zamknięty. Spowity we mgle wygląda niesamowicie!
Zdjęcie 1 / 27
Komentarze
Zobacz też:
Jesteśmy małą rodziną: my i dwójka dzieci - w wieku czterech i trzech lat. Moja córka jest starsza i co jakiś czas miała koszmary. Niekiedy budziłem się, a ona spała sobie między mną, a żoną - nie przeszkadzało mi to, któż z nas tak nie robił?

Przeszkodziło mi co innego -...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.