Strasznie polecamy
50 najlepszych horrorów ostatnich 10 lat! (2004 - 2014)
Galeria 53 zdjęć. 21.08.2014, 01:28
50 najlepszych horrorów ostatnich 10 lat! (2004 - 2014) Szukacie dobrego horroru? Chcecie wiedzieć jakie najlepsze filmy grozy wyprodukowano w ciągu ostatnich dziesięciu lat? Mamy dla Was aż 50 propozycji. Wybraliśmy je na podstawie ocen z największego portalu o filmach - IMDB.

Oglądaliście wszystkie? A może tylko kilka? Któryś Was zaciekawił? Sprawdźcie galerię i koniecznie podzielcie się wrażeniami o obejrzanych filmach z listy w komentarzach!
Zdjęcie 1 / 53
Komentarze
Zobacz też:
Nazywam się Jim, mam 17 lat i chciałbym wam przedstawić moją historię. Wszystko zaczęło się wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Mieszkam razem z moją mamą i młodszym rodzeństwem w małym domku na obrzeżach miasteczka. Żyjemy dość skromnie, ojciec wyjechał do Kanady w poszukiwaniu lepszej pracy a matka jest na zasiłku...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.