Strasznie polecamy
10 nawiedzonych miejsc w Polsce
Galeria 11 zdjęć. 14.08.2014, 19:58
10 nawiedzonych miejsc w Polsce Dzisiaj zabierzemy Was w miejsca, które podobno są nawiedzone - i znajdują się w Polsce! Jeśli nie wierzycie w duchy - możecie pojechać i zweryfikować swoje poglądy, jeśli wierzycie - będziecie wiedzieć jakie miejsca omijać z daleka!Na pierwszym zdjęciu widzimy Komisariat policji, który znajduje się w Konstancinie-Jeziornej. Pracujący tam kiedyś policjanci zgłaszali, że słyszeli dźwięki kroków oraz dziwne odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Kiedy któryś z nich szedł sprawdzić co jest przyczyną nietypowego hałasu - ustawał on. Zdarzało się również, że drzwi od pomieszczeń otwierały się same (widać było, że klamka "wciskana" jest przez niewidzialną siłę).Policjanci użytkowali tylko parter, pierwsze piętro stało puste. Wcześniej w tym budynku siedzibę miało NKWD i Urząd Bezpieczeństwa. Na piętrze wymuszali oni torturami zeznania od więźniów. Podobno to dusza jednego z nich nawiedza to miejsce.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Dla Williama czystą przyjemnością było wychodzenie wieczorami na spacery do pobliskiego lasku, wchodzącego w skład jego rozległej posiadłości. Pochodził z bogatego rodu, mieszkał w białawym dworku, otoczonym drzewami świerkowymi, którego strzelisty dach wybałuszał wzrok na wszystko ponad drzewami. Do lasu było wiele wejść, ale jego ulubione prowadziło poprzez mały, wątły...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.