Strasznie polecamy
Płać, albo cię wykopią i postawią w muzeum
Galeria 21 zdjęć. 4.08.2014, 13:01
Płać, albo cię wykopią i postawią w muzeum W meksykańskim mieście Guanajuato panują naprawdę przerażające reguły dotyczące miejsc pogrzebowych! Klimat jest tam na tyle gorący i suchy, że pochowane ciała w kilka lat ulegają mumifikacji. Jeśli rodzina zmarłego przestanie płacić za miejsce na cmentarzu, zwłoki zostają wykopane i umieszczone w muzeum. Mamy dla Was galerię z tego miejsca. Ale ostrzegamy - nie dla wrażliwych! Zapraszamy do Museo de las momias!
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Od autorki: Pasta nie jest moje autorstwa, znaleziona gdzieś w otchłani internetu.

Istnieje teoria, która mówi, że w kreskówce ,,Ed, Edd & Eddy" wszystkie dzieciaki są martwe i żyją one w czyścu. Trwa tam nieskończony okres dzieciństwa. Wyjaśniałoby to, dlaczego nie ma tam żadnych dorosłych.

Są różne teorie o ich śmierci, począwszy...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.