Strasznie polecamy
17 najstraszniejszych rzeczy jakie zobaczono na drogach
Galeria 20 zdjęć. 20.09.2016, 17:10
17 najstraszniejszych rzeczy jakie zobaczono na drogach Samotne podróżowanie w nocy już samo w sobie potrafi być przerażające.Wyobraźnia lubi w takich sytuacjach płatać figle i zdarza nam się zauważać rzeczy, które tak naprawdę nie istnieją. Pomyśl jak straszne musi być NAPRAWDĘ zobaczyć coś przerażającego podczas nocnej przejażdżki. Ci ludzie tego doświadczyli i uwiecznili to na zdjęciach i nagraniach! Zobaczcie z czym przyszło im się spotkać!
Zdjęcie 1 / 20
Komentarze
Zobacz też:
Młoda dziewczyna przedarła się przez gęste zarośla. Nie zmierzchało jeszcze, ale słońce już zniknęło za gęsto rosnącymi drzewami. Istnieje pewien rodzaj ciszy, tak cichej, że aż ją słychać. Taki rodzaj ciszy otaczał drzewa. Żaden dźwięk z zewnątrz tu nie docierał, słychać było tylko las. To dlatego nagły trzask niedaleko dziewczyny...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.