Strasznie polecamy
17 niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć
Galeria 19 zdjęć. 14.07.2016, 09:25
17 niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć Joshua Hoffine to fotograf, który zajmuje się tworzeniem niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć rodem z horrorów. Jego makabryczne wizje realizowane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, autor nie stosuje stosuje technik komputerowego fotomontażu - więc wszystko co zobaczycie to starannie wykonana scenografia oraz charakteryzacja. Gorzej tylko, jeśli będziecie mieć koszmary po obejrzeniu tych fotografii.
Zdjęcie 1 / 19
Komentarze
Zobacz też:
Wspomnienia. Dzięki nim wiemy co się wydarzyło. Wszystko co pamiętasz wpływa na to kim jesteś, jak się zachowujesz. Szkoda, że ludzie nie boją się rzeczy, których nie pamiętają. Szczególnie ty.

Wspomnienia są na swój sposób zabawne. Czasami, gdy staje ci się coś szczególnie strasznego, twój głupi umysł blokuje to by...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.