Strasznie polecamy
10 najstraszniejszych gier video, w które powinien zagrać każdy fan horroru
Galeria 12 zdjęć. 16.04.2016, 08:24
10 najstraszniejszych gier video, w które powinien zagrać każdy fan horroru Przedstawiamy Wam zestawienie 10 strasznych gier, w które powinien zagrać każdy fan grozy. Nie musimy chyba dodawać, że najlepiej przy zgaszonym świetle i przy użyciu słuchawek?! Graliście w któreś z nich? A może polecacie inne?!
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Odludne uliczki i parki na londyńskich przedmieściach stały się pod koniec XIX wieku za sprawą ,,Skaczącego Jacka'' miejscami bardzo niebezpiecznymi. Atakował on przechodniów i ciężko ich ranił wykonując przy tym ogromne skoki.dzisiaj prawie zapomniano jego niecne czyny. wielu uważało go za fantazyjną z literatury horroru epoki wiktoriańskiej albo ze swego...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.