Strasznie polecamy
Ten osiemdziesięciolatek nie kąpał się od… 60 lat! Zobaczcie jak wygląda!
Galeria 14 zdjęć. 12.03.2016, 12:24
Ten osiemdziesięciolatek nie kąpał się od… 60 lat! Zobaczcie jak wygląda! Ten osiemdziesięcioletni mężczyzna wygląda niemalże jak górski troll albo postać z Władcy pierścieni. Jego skóra jest łuskowata, a oczy ledwo widoczne. W dodatku śmierdzi jak nieboskie stworzenie. Aż ciężko uwierzyć, że jest to prawdziwy człowiek.
Zdjęcie 1 / 14
Komentarze
Zobacz też:
Czy kiedykolwiek brałeś prysznic, kiedy byłeś sam w domu i miałeś wrażenie, że coś porusza się za kotarą? A może cię podgląda? Spoglądasz wtedy na to coś? Dostrzegłeś niemal niewidoczną linię brwi lub pęczek skołtunionych, przetłuszczonych włosów wystających powyżej kotarę? To nie jest dobry pomysł.

TO nie będzie zadowolone jeśli...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.