Strasznie polecamy
Poświęciła swoje życie na zabijanie rodziny oraz kochanków
Galeria 10 zdjęć. 6.03.2016, 11:39
Poświęciła swoje życie na zabijanie rodziny oraz kochanków Mierząca ponad 180 centymetrów wzrostu i ważąca niemalże 100 kilogramów Belle Gunness była kobietą imponujących rozmiarów. Szczególnie jak na osobę żyjącą w drugiej połowie XIX wieku. Ale to nie jej postura przerażała najbardziej – lecz jej dziwna zdolność do sprawiania, że ludzie z jej otoczenia... znikali.

Belle Gunness oskarżana jest o popełnienie od 24 do 40 morderstw. Ofiary te to również jej bliscy – mężowie, kochankowie oraz niemalże wszystkie jej dzieci. Ale najbardziej zatrważający jest fakt, że nie została ona nigdy ukarana za swoje zbrodnie.
Zdjęcie 1 / 10
Komentarze
Zobacz też:
GTA: San Andreas posiada masywny, otwarty świat stworzony przez Studio Rockstar. Ze względu na wielkość świata w grze, pogłoski o zjawiskach paranormalnych rozeszły się szybko. Niektóre zostały już udowodnione, choć wiele pozostaje niewyjaśnionych.

Back O Beyond

Większość tajemniczych zjawisk związanych z GTA: SA pojawiły się zza Back O Beyond, gęsto zalesionej okolicy....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.