Strasznie polecamy
Dzieci podczas zabawy odnalazły jaskinię, a w niej… 17 malutkich trumien
Galeria 9 zdjęć. 4.03.2016, 17:24
Dzieci podczas zabawy odnalazły jaskinię, a w niej… 17 malutkich trumien Szkocja to kraj, który obfituje w zabytki i historie z nimi związanymi. Jeśli wpiszecie w Google „Scotland ghost stories” zapewne uda Wam się odnaleźć opowieści, na przeczytanie których mogłoby zabraknąć Wam życia. My dzisiaj skupimy się nie na opowieściach o zjawach, lecz na czymś co wydarzyło się naprawdę. Sprawdźcie jakiego odkrycia dokonali ci chłopcy w pobliżu Góry Artura znajdującej się w Edynburgu.
Zdjęcie 1 / 9
Komentarze
Zobacz też:
Kiedyś, kilka lat temu żyła sobie pewna rodzina. Składała się z dwóch pięcioletnich córek i ojca. Matka zginęła w katastrofie lotniczej...
Tata kochał robić sobie żarty z córek. Lubił kłamać, kiedy o coś go zapytały. Zwłaszcza na temat śmierci. Ojciec miał makabryczne myśli od śmierci jego żony, więc i jego pomysły...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.