Strasznie polecamy
Tajemniczy podziemny kompleks odnaleziony we Francji. Do czego służył?!
Galeria 63 zdjęć. 17.01.2016, 19:26
Tajemniczy podziemny kompleks odnaleziony we Francji. Do czego służył?! Francuz znany w internecie pod nickiem Manit007 odnalazł tajemniczy właz. Postanowił sprawdzić co znajduje się pod ziemią. Podpisy pod zdjęciami są tłumaczeniami relacji, którą opublikował.

Znalazłem to wejście na jednej z wsi, i co najdziwniejsze - jego odnalezienie nie było szczególnie trudne. Zadziwiające. Zrobiłem kilka zdjęć, nie ma w tym nic złego jak sądzę, po czym wszedłem do tego bunkra.
Zdjęcie 1 / 63
Komentarze
Zobacz też:
Część I: http://straszne-historie.pl/story/1605
Część II: http://straszne-historie.pl/story/2248
Część III: http://straszne-historie.pl/story/2361

- Panie! Masz gościa.
- Czy to Daniel?
- Tak Panie.
- Wpuść go.
--------------------------------------------------------------

Leżę na łóżku. Nie pamiętam co się stało. Pamiętam tylko, że mam uratować Alexa, mojego brata. Otaczają mnie dziwne postacie. Chyba obserwatorzy. Wszystko mnie boli. Zamykam oczy.
--------------------------------------------------------------

- Peter rzucił w nią zatrutym sztyletem Panie.
-...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.