Strasznie polecamy
10 teorii spiskowych, które okazały się prawdą
Galeria 12 zdjęć. 11.12.2015, 15:42
10 teorii spiskowych, które okazały się prawdą Ludzie, którzy głoszą teorie spiskowe zazwyczaj uważani są za oszołomów lub ludzi, którzy stracili zdolność do rozsądnego myślenia. Okazuje się jednak, że historia zna przypadki, kiedy to właśnie ci "wariaci" mieli rację. Kto wie, być może teraz również jesteśmy okłamywani, a osoby, które mówią niewygodną prawdę są celowo ośmieszane? Sprawdźcie teorie spiskowe, które okazały się być prawdą!
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Wchodzisz do łazienki aby się wykąpać. Jesteś skonany po całym dniu pracy. W drugim pokoju słyszysz szczekanie twojego psa, dźwięk telewizora i ojca, który ciągle komentuje to co się dzieje za szklanym ekranem, a w kuchni krząta się twoja mama. Chcesz się oderwać od tej nudnej rzeczywistości i troszkę się...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.