Strasznie polecamy
Najbardziej niepokojące tajne projekty opisane na naszywkach
Galeria 16 zdjęć. 24.10.2015, 20:27
Najbardziej niepokojące tajne projekty opisane na naszywkach Naszywki używane są przez wojsko i inne organizacje. Służą do identyfikacji misji i jej członków. Opisują i symbolizują założenia i cele. Tradycja naszywek obecna jest także w mrocznym, zacienionym świecie PSYOPS (Psychological Operations, tzw. wojny psychologicznej) gdzie każda tajna misja Pentagonu ma swój emblemat.

Naszywki te oferują rzadką okazję do spojrzenia wgłąb tajemnic Pentagonu. Przedstawiają mroczną, tajemniczą symbolikę, wypełnioną okultyzmem, odniesieniami do tajnych stowarzyszeń, czasem także z dawką czarnego humoru. Oto przed wami zbiór najbardziej niepokojących naszywek.
Zdjęcie 1 / 16
Komentarze
Zobacz też:
(To moje pierwsze opowiadanie tutaj, liczę na szczerą do bólu krytykę)

Próbowałem sobie wmówić, że ona tylko śpi.

Hebanowe włosy, spływające dumnymi kaskadami na blade ramiona i okalające prawie alabastrową twarz, zdawały się delikatnie poruszać. Jasne powieki, które...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.