Strasznie polecamy
10 oznak, które świadczą o tym, że Twój dom jest nawiedzony
Galeria 12 zdjęć. 19.10.2015, 11:15
10 oznak, które świadczą o tym, że Twój dom jest nawiedzony Jestem pewny, że słyszałeś mnóstwo historii o nawiedzonych miejscach i strasznych rzeczach, które się w nich działy, ale co czyni je nawiedzonymi? Nawiedzenia mogą przytrafić się każdemu. Nawet sławnym ludziom jak na przykład Nicolas Cage, Gwyneth Paltrow i Dane Cook - przyznali oni, że żyli w nawiedzonych miejscach, chociaż większość albo się wyprowadziła albo oczyściła miejsce ze złych duchów. Jest mnóstwo znaków, które świadczą o nawiedzeniu danego miejsca, oto dziesięć z nich.
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Witajcie, nazywam się Anthony, jestem artystą i z zamiłowania produkuję własne farby. Przez ostatnich kilka lat podróżowałem po całym świecie szukając nowych barw, które dodałyby niepowtarzalnego charakteru moim pracom. Tworzyłem je z najpiękniejszych kwiatów, kory drzewnej, egzotycznych liści, skórek owoców, a czasem nawet z drobnych kolorowych żyjątek. Jednak wciąż brakowało...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.