Strasznie polecamy
Zestawy pogromców wampirów - jak polowano na krwiopijców?
Galeria 38 zdjęć. 1.10.2015, 12:56
Zestawy pogromców wampirów - jak polowano na krwiopijców? Woda święcona, czosnek, srebro, osinowe kołki... i wiele innych! Pogromca wampirów musiał dysponować bogatą kolekcją gadżetów. Zobaczcie jak radzili sobie oni w XIX wieku, kiedy wiara w wampiry była powszechna i tworzono specjalne zestawy do walki z krwiopijcami. Od czasu do czasu można je kupić na aukcjach staroci, a ich ceny oscylują około 15 tysięcy dolarów. Rzućcie okiem na te mroczne zestawy!
Zdjęcie 1 / 38
Komentarze
Zobacz też:
W dzieciństwie moja rodzina była jak kropla wody w rzece – nigdy nie osiadała w jednym miejscu na dłuższy czas. Kiedy miałem osiem lat, zamieszkaliśmy na Rhode Island, i tam pozostałem aż do czasu, kiedy to poszedłem do college’u w Colorado Springs. Większość moich wspomnień pochodzi właśnie z Rhode Island,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.