Strasznie polecamy
Znaleźli opuszczony silos rakietowy! Co w nim było?
Galeria 15 zdjęć. 22.05.2015, 16:54
Znaleźli opuszczony silos rakietowy! Co w nim było? Podczas Zimnej Wojny Ameryka wydała miliardy dolarów na budowę silosów rakietowych (podziemne konstrukcje zgrupowane w kompleksy, pełniące funkcję wyrzutni rakietowych) rozmieszczonych na terenie całego kraju. Krążyło wiele pogłosek, które z nich są prawdziwe, gdzie są w ogóle umieszczone i co się w nich tak naprawdę dzieje. Od czasu zakończenia Zimnej Wojny wiele z nich popadło w ruinę i zostały opuszczone. Dzisiaj stanowią one dla zwykłych obywateli szansę na poznanie kawałka przeszłości i zobaczenia gdzie najwięksi agenci tamtego okresu wykonywali podstawowe czynności np. drzemali.
Ostatnio pewna grupa przyjaciół postanowiła eksplorować wnętrze takiego silosu mieszczącego się w Roswell w stanie Nowy Meksyk. To co tam znaleźli zmieniło ich życie.
Zdjęcie 1 / 15
Komentarze
Zobacz też:
Legenda: (O-Oskar,Mi-Michał,T-Tomek,M-Mateusz)
...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.