Strasznie polecamy
7 najbardziej tajemniczych odkryć archeologicznych
Galeria 9 zdjęć. 14.05.2015, 19:39
7 najbardziej tajemniczych odkryć archeologicznych Pomimo, że badacze na całym świecie badają i dokumentują naszą przeszłość pozostaje wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Nasi przodkowie pozostawili wiele śladów, jednak nie wszystkie dało się zinterpretować. Pomimo najszczerszych chęci do dziś nie wszystkie zagadki zostały rozwiązane. Sprawdźcie nad czym głowią się naukowcy!
Zdjęcie 1 / 9
Komentarze
Zobacz też:
Młody chłopak siedział w cieniu drzewa w swoim ogrodzie za domem. Niewiele można było o nim powiedzieć. Był to zwyczajny dzieciak z rudawo-brązowymi włosami i oszałamiającymi piwnymi oczami. Zasnął godzinę wcześniej w trakcie czytania książki. Teraz jego szczupłe ciało spoczęło oparte na pniu wielkiego dębu, jego klatka piersiowa unosiła się...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.