Strasznie polecamy
Przerażające opowieści dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach cz. 1
Galeria 9 zdjęć. 31.03.2015, 20:56
Przerażające opowieści dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach cz. 1 Użytkownicy Reddita zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytanie jaka była najbardziej przerażająca rzecz, którą usłyszeli od dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach. Wyniki są dość zaskakujące! Dziś prezentujemy pierwszą część. Wierzycie, że dzieci widzą więcej czy to tylko wybujała wyobraźnia?
Zdjęcie 1 / 9
Komentarze
Zobacz też:
Czasami przesiaduję na Chatroulette dla zabicia czasu. Nie, żeby sprawiało mi to jakąś wielką radość, ale to jedyny sposób na kontakt z ludźmi bez wychodzenia z domu. Mam współlokatora, naprawdę fajny gość. Niestety, jego mama jest bardzo chora, więc kilka miesięcy spędzi u swojej rodziny.

Pewnego dnia, po powrocie do domu,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.