Strasznie polecamy
Dziadek skrywał mroczną tajemnicę. Co znajdowało się w bunkrze na jego działce?
Galeria 13 zdjęć. 21.03.2015, 14:53
Dziadek skrywał mroczną tajemnicę. Co znajdowało się w bunkrze na jego działce? 4chan to jedno z najbardziej kontrowersyjnych for w całym Internecie. Dzieje się tam wieje - można znaleźć śmieszne treści, jak i te przyprawiające o obrzydzenie. Użytkownicy swoimi akcjami potrafili odmieniać ludzki los – czy to pomagając poszkodowanym, czy też „karząc” tych, których zachowanie nie spodobało się społeczności. Zdarzało się też, że na 4chanie ujawniano sprawy, które przyprawiały o gęsią skórkę. I właśnie jedną z nich jest sprawa tajemniczego bunkra, który został odkryty po śmierci dziadka jednego z użytkowników. Zobaczcie jak wyglądała ta budowla i co w niej znaleziono.

---

22 sierpnia 2012 roku anonimowy użytkownik opublikował poniższą historię, wraz z zdjęciami. Przedstawiamy ją dokładnie tak jak została opublikowana przez niego.
Zdjęcie 1 / 13
Komentarze
Zobacz też:
Kilka lat temu, Wybrałem się do północnego Oregonu z piątką bliskich przyjaciół na wspinaczkę. Właściwie planowaliśmy tą wycieczkę od miesięcy, nie mieliśmy wpływu na pogodę, która właśnie okropnie się pogorszyła, zaczął padać śnieg i zrobiło się lodowato zimno, tuż po naszym przybyciu. Bezsprzecznie jednak postanowiliśmy mimo wszystko iść na skałki....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.