Strasznie polecamy
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Galeria 17 zdjęć. 2.03.2015, 21:25
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci Użytkownicy Reddita - jednego z największych portali społecznościowych na świecie - zostali poproszenie o napisanie jaka była najstraszniejsza rzecz, którą kiedykolwiek powiedziało do nich małe dziecko. Przedstawiamy kilka z tych opisów. Niektóre relacje są zaskakujące! A czy Wam zdarzyło się usłyszeć coś mrożącego krew w żyłach od jakiegoś brzdąca?
Zdjęcie 1 / 17
Komentarze
Zobacz też:
Część pierwsza: http://straszne-historie.pl/story/530
Część druga: http://straszne-historie.pl/story/558
Część trzecia: http://straszne-historie.pl/story/590
Część czwarta: http://straszne-historie.pl/story/643

Kim byście się stali, gdybyście nagle znaleźli się w świecie, w którym wasze czyny nie niosą za sobą konsekwencji? W świecie, w którym nie ma sądów, prawa, sprawiedliwości? Nadal bylibyście sobą, czy stalibyście się potworami?
Na początek chciałem jeszcze podziękować...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.